top of page
getty-images-ovGEDGHctqU-unsplash.jpg

 קרן עטופים באהבה - Israeli Children's Fund, קמה על מנת להעניק לילדים אשר איבדו הורה בטבח של השבעה באוקטובר את הביטחון הרגשי, האישי והכלכלי הדרושים להם לרפא את הפצעים, להתפתח ולשגשג.

מתקפת הטרור הרצחנית של השבעה באוקטובר הותירה מעל 400 ילדות וילדים יתומים שחייהם התנפצו בן רגע לרסיסים. 

קרן עטופים באהבה - Israeli Children's Fund, הוקמה ביוזמת אנשי ונשות היי-טק ועסקים ישראליים בשיתוף עם נציגי יישובי העוטף, מתוך רצון להושיט יד למשפחות אשר איבדו את היקר להן מכל, וכעת בונות בגבורה את חייהן מחדש.

הקרן מחויבת לסייע לילדים לגלות את הכוחות והפוטנציאל הגלומים בהם ולממש אותם, זאת באמצעות פיתוח תוכניות העצמה אישית, טיפוח כשרונות, מנטורינג, מימון משלים לטיפול נפשי ומענקים כספיים. 

עד כה הקרן העניקה כספי סיוע מיידים בסך כולל של מיליון וחצי שקלים, ובימים אלו יוצאת בקמפיין גיוס תרומות נרחב למימון כלל תוכנית המעטפת התומכת.

אודות

אירועי התרמה

Walking in Fields


אנו מחויבים לעתיד שבו ילדי ישראל, אשר איבדו הורה בטבח של השבעה באוקטובר, יצמחו כמגדלורים של חוסן ותקווה.

משימתנו היא להעניק לילדים בסיס פיננסי איתן והזדמנויות לצמיחה ופיתוח אישי, על מנת לסייע להם להתגבר על הטרגדיה האישית הבלתי נתפסת, ולשגשג.

פעילות הקרן

העצמה כלכלית

קרן עטופים באהבה שמה לה למטרה להעניק בסיס כלכלי משמעותי לילדי הקרן בכוונה לסייע להם להגשים את עצמם במישור המקצועי והאישי ולהגיע לעצמאות פיננסית בבגרותם.

 

עד גיל 18, הקרן תעמיד לרשות הילדים מענקים לטובת מימון משלים לטיפולים נפשיים מקיפים, וכן לטובת פיתוח וטיפוח כשרונות מיוחדים.

הקרן כעת בתהליך גיוס כספים נרחב במטרה להעניק לילדים מענקים משמעותיים נוספים שיהיו זמינים עבורם החל מגיל 18 לתמיכה באירועי חיים קריטיים, כגון: לימודים אקדמיים בארץ ובחו"ל, פתיחת עסק או רכישת דירה. פרטים מדוייקים יימסרו למשפחות לאחר השלמת גיוס הקרן.

עד כה הקרן חילקה מענקי סיוע מידיים בסך כולל של מיליון וחצי שקלים לטובת צרכים בסיסיים.

העצמה אישית

בשיתוף פעולה עם ארגונים חינוכיים נבחרים, הקרן מפתחת כעת תוכניות העצמה אישית במגוון תחומי עניין, כגון: יזמות, מנהיגות, ספורט, אמנות והעשרה, מתוך אמונה כי פיתוח תחושת המסוגלות העצמית של הילדים בתחומי העניין שלהם, מהווים מרכיב חיוני בתהליך השיקום והריפוי. 

אנו שואפים להציע תוכניות אלו לילדים החל מקיץ 2024. פרטים מדוייקם יימסרו למשפחות בתום תהליך התכנון.

 

במקביל, הקרן תציע לילדי הקרן המעוניינים בכך ליווי מנטורינג צמוד על ידי בכירים בקהילת ההי-טק והעסקים בישראל, והחל מגיל 18 גם הזדמנויות להתמחות והשמה.

העצמה טכנולוגית

הקרן שואפת לסייע לארגונים שונים הפועלים במערך התומך של הילדים לשלב פתרונות טכנולוגיים לטובת ייעול וטיוב שירותיהם. הפרויקט הראשון של הקרן אשר פותח בשיתוף פעולה עם הקרן לנפגעי פעולות האיבה, הינו "בוט זכויות" - פלטפורמה דיגיטלית מבוססת Chat-GPT המסייעת למשפחות להבין טוב יותר את זכאויותיהם.

הניסיון שלנו

לצוות המנהלים הבכירים שלנו מהתחום הטכנולוגי, מהמגזר הציבורי ומתחום בריאות הנפש יש יכולת מוכחת להצמיח יוזמות מ-0 ל-100. הניסיון הקולקטיבי שלנו מעניק לנו את היכולת להתמודד עם אירוע רגיש וטראומטי כל כך, במיוחד כזה שהוא ראשון מסוגו. לאחר שגייסנו במצטבר למעלה מ-1.5 מיליארד דולר בחברות מסחריות, אנחנו מיישמים כעת את אותו חוש עסקי בחמלה במטרה לשקם ולתמוך בילדי הקרן.

נשיא הקרן הינו יזם ההיי-טק ואיש העסקים איל וולדמן. 

חברי הדירקטוריון: מודי כידון, לימור אבידור, תומר לוי, מיכל לצר, איל ניב, הראל יצחקי

מנכ"לית הקרן: ליאור קרנגל

מנהיגות עם ניסיון

אסון זה, בקנה מידה שלא הכרנו, דורש פתרון חדשני ורוחבי שיספק מעטפת תומכת לכל ילד וילדה שנקרעו מהוריהם. הקרן תהיה קשובה לצרכים והרצונות האינדיווידואלים של הילדים והמשפחות ותעזר בגורמי המקצוע המובילים בתחומי בריאות הנפש, העבודה הסוציאלית, והחינוך הפורמלי והבלתי-פורמלי, על מנת לספק לילדים ולמשפחותיהם את הכלים והמשאבים הדרושים להם בכדי לאחות את השברים ולשגשג. 

אתגר חסר תקדים, פתרונות חדשניים

השותפים שלנו

עטופים באהבה - פיטנגו
עטופים באהבה - יצחק נבון
עטופים באהבה -חרוב לוגו
עטופים באהבה - שורש
עטופים באהבה - אינסייט
עטופים באהבה - gitam
עטופים באהבה - פיטנגו - diligent
עטופים באהבה - פועלים
עטופים באהבה - GC
Playful Mother and Daughter_edited.jpg

הזדמנות להתנדבות משמעותית

קרן עטופים באהבה מנוהלת ומופעלת בעיקר על ידי מתנדבים. אנו זקוקים למתנדבים עם הכישורים הבאים: ניהול פרויקטים, ניהול קשרי קהילה, יצירת תוכן, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים, מפתחים, מפיקי אירועים, צלמים, אנשי פיננסים, ניהול אומנותי, מנטורים ובעלי רקע בעבודה סוציאלית ובארגוני חינוך בלתי פורמלי.

bottom of page